Informacija telefonu +370 698 40881

Valstybiniams renginiams

Keliaukite į šalies šventes patogiai!

Atgal

TOKS transporto nuoma – galimybė švęsti pilietiškumą kartu

Autobusų, mikroautobusų nuoma valstybiniams renginiams – tai pasirinkimas, leidžiantis pajusti vienybę ir paminėti prasmingas valstybės šventes kartu.

Vasario 16-oji, Kovo 11-oji, Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, Joninės ar Žolinės – esame pasirengę pateisinti lūkesčius kiekvieną valstybinės reikšmės dieną. Rinkitės iš didelio mūsų autobusų asortimento ir pritaikykite savo reikmėms vieną iš TOKS siūlomų transporto priemonių.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galime kelioms valandoms ar dienoms išnuomoti nedidelį, 19 vietų mikroautobusą arba vidutinį, didelį, dviaukštį autobusą. Patogios, kelionėms visapusiškai pritaikytos transporto priemonės, valdomos patyrusių vairuotojų, leis nuvykti į renginio vietą ar grįžti namo komfortiškai, greitai ir saugiai.

Kam verta rinktis mikroautobusų, autobusų nuomą?

TOKS paslaugomis jau ne vienerius metus naudojasi orkestrai, šokių ir kitų meno šakų kolektyvai, ugdymo įstaigos, įmonės. Transporto nuoma – praktiškas pasirinkimas rūpinantis tiek renginio dalyvių, organizatorių, tiek klausytojų, žiūrovų poreikiais. Tokią paslaugą taip pat siūlome rinktis, jei šventė organizuojama tolimesniame Lietuvos krašte.

Nepriklausomai nuo valstybinės šventės vietos, laiko ar kolektyvo dydžio, TOKS komanda nuosekliai padeda:

  • Pasirūpinti kelionės komfortu. Erdviuose mikroautobusuose ir autobusuose galite naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu, vaizdo, garso įranga, mikrofonu, dideliu bagažo skyriumi ir kitais privalumais.
  • Sutaupyti. Keliauti autobusu ar mikroautobusu naudinga dėl mažesnių sąnaudų. Jums nereikia rūpintis nei transporto priemonės būkle, nei degalais, nei kitomis papildomomis išlaidomis.
  • Užtikrinti saugumą. Transporto priemonės nuoma ir patyrusio vairuotojo paslaugos – derinys, kuris ne tik leidžia mėgautis smagia, nerūpestinga išvyka visiems keliautojams. Tokiu būdu taip pat pasiekiama didesnio saugumo – TOKS vairuotojai pasižymi aukšta kvalifikacija, tad yra visuomet pasirengę skirtingoms eismo, oro sąlygoms. Be to, mūsų komanda apdraudžia visus keliautojus.

Transporto nuoma yra patikima išeitis, jei norite suderinti skirtingus keliautojų poreikius, sutaupyti kuo daugiau laiko ir energijos, o į renginio vietą atvykti griežtai laiku.

Paslaugos užsakymas – vos per kelias minutes

TOKS autobusų, mikroautobusų nuoma valstybiniams renginiams galite pasinaudoti itin paprastai: tiesiog užpildykite internetinę paraišką su kriterijais, pateikite papildomas pastabas. Užsakyti paslaugą ir aptarti detales taip pat galite el. paštu, telefonu. Sulaukę užklausos, nedelsdami pateiksime konkurencingos kainos, individualius Jūsų reikalavimus atitinkantį pasiūlymą.

Prasmingiausias valstybės dienas paminėkime kartu: pajusdami stiprybę ir vienybę, dalindamiesi džiaugsmu ir šventine nuotaika. Suorganizuokite kelionę be jokių rūpesčių: susisiekite ir pasirūpinkite visais savo kolektyvo ar žiūrovų poreikiais.