Informacija telefonu +370 698 40881

Apie įmonę

Jūsų komfortas – misija, kurią siekiame įgyvendinti visapusiškai. UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ (TOKS) rūpinasi greitai ir paprastai užsakoma autobusų, mikroautobusų nuoma. Jūsų patogumui siūloma tiek mažesnių transporto priemonių, tiek talpių autobusų nuoma su vairuotoju. Mielai pasirūpinsime pervežimu Jūsų įmonės, organizacijos planuojamuose renginiuose, pažintinėse išvykose ar asmeninėse šventėse. Įmonė taip pat vykdo keleivių vežimą tarptautiniais, tarpmiestiniais ir priemiestiniais maršrutais.

 

Kasdienis tikslas – pateisinti lūkesčiai

TOKS siekia užtikrinti išskirtinius kelionių įspūdžius. Naudodamiesi mikroautobusų, autobusų nuomos ir kitomis kompanijos paslaugomis, galite mėgautis išskirtiniais privalumais:

Jūsų komfortu visos kelionės metu rūpinasi patyrę, paslaugūs, specialiai apmokyti vairuotojai. Siekiame pateisinti aukščiausius lūkesčius, todėl nuolat tobuliname įgūdžius ir plečiame, atnaujiname autobusų parką, paslaugų spektrą. Autobusų ir mikroautobusų nuoma, kitos paslaugos – tai būdas pakelti kokybės kartelę ir paskatinti mėgautis ekonomišku, patogiu, greitu, smagiu keliavimu.

 

Šiuo metu UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“:

 

UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ užsiima ne tik mikroautobusų, autobusų nuoma, bet ir kita veikla:

Kompanija yra Europos keleivių vežėjų linijų tinklo „Eurolines“, Lietuvos keleivių vežimo asociacija „LKVA“ ir Europos autobusų stočių asociacijos narė. Dėl narystės ir bendradarbiavimo autobusų bei mikroautobusų nuoma, kitos keleivių vežimo paslaugos atitinka aukščiausius standartus.

 

Paslaugų užsakymas

Didelė dalis paslaugų teikiama nepriklausomai nuo paros meto ar savaitės dienos. Mikroautobusų, autobusų nuoma ir kitos paslaugos gali būti užsakytos Jums patogiausiu būdu. Kilus klausimų, maloniai laukiame užklausos telefonu arba el. paštu. Mielai patarsime dėl geriausio paslaugos varianto ir užtikrinsime, kad kelionės džiugintų išskirtiniu komfortu, saugumu ir puikiais įspūdžiais.