Informacija telefonu +370 698 40881

Susitikimams ir konferencijoms

Suteikite savo komandai išskirtinių galimybių tobulėti!

Atgal

Transporto nuoma tobulinimuisi – patogu, greita, ekonomiška

Susitikimai, seminarai, parodos ir konferencijos – svarbi įmonės gyvenimo dalis. Juk būtent susitikę su verslo partneriais ar išklausę rinkos lyderių seminarų galite žinoti, kaip sėkmingai judėti į priekį. TOKS autobusiuko nuoma su vairuotoju – kompleksinė paslauga, leidžianti lengvai pasirūpinti ir finansiniais, ir komforto poreikiais.

Dauguma įmonių atstovų, kuriems tenka organizuoti kolektyvo išvykas, susiduria su panašiais klausimais:

  • Kuris asmuo vairuos?
  • Kaip sumažinti sąnaudas?
  • Ar bus, kur pasistatyti automobilį?
  • Ar bus taikomas stovėjimo aikštelės mokestis?
  • Kaip organizuoti kelionę, kad būtų atvykta laiku?

Norint išvengti visų šių klausimų, verta pasinaudoti mikroautobusų ar autobusų nuoma. Viskas, ko reikia – nurodyti mums keliautojų skaičių, kelionės pradžios ir pabaigos vietą, preliminarią paslaugos teikimo trukmę. Mielai parinksime geriausiai poreikius atitinkančią transporto priemonę ir pasirūpinsime Jūsų komandos išvyka tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Kodėl verta nuomotis autobusą ar mikroautobusą iš TOKS?

TOKS tikslas – pasirūpinti, kad organizuodami išvyką į konferenciją, susitikimą ar seminarą patirtumėte kuo mažiau nepatogumų. Siekdama jo, komanda užtikrina šiuos paslaugų privalumus:

  • Patogumą. Autobusiuko nuoma su vairuotoju – pasirinkimas tiems, kas nori sutaupyti laiko ir nesijaudinti dėl su atvykimu susijusių dalykų. Pasirinkę tokią paslaugą, pasirūpinsite, kad kelione vienodai mėgautųsi visi keleiviai. Be to, priklausomai nuo transporto priemonės, išvykos metu galite naudotis vaizdo ir garso įranga, šaldytuvu, nemokamu interneto ryšiu (Lietuvos teritorijoje), kitais techniniais patogumais. Pasirūpinti turininga kelione – ypač paprasta.
  • Skaidrumą. Preliminarią kelionės kainą, priklausančią nuo autobuso dydžio, patogumų, maršruto (degalų sąnaudų) ir trukmės, galite sužinoti iš anksto.
  • Operatyvumą ir punktualumą. Visoms užklausoms skiriame prioritetą, todėl į klausimus atsakome nedelsdami. Rūpinamės, kad į sutartą vietą atvyktumėte tiksliai suplanuotu metu.
  • Saugumą. Visi, keliaujantys TOKS autobusais ir mikroautobusais, apdraudžiami civiliniu draudimu. Be to, transporto priemonėse naudojama speciali įranga, užtikrinanti didesnį saugumą keliaujant per kalnuotas vietoves, prastomis oro, kelio sąlygomis.

Autobusiuko nuoma su vairuotoju – praktiškas pasirinkimas ir mažai, ir didelei komandai. Priklausomai nuo poreikių, galime parinkti 19 vietų mikroautobusą arba vienaukštį, dviaukštį autobusą, kuriuose telpa iki 74 žmonių. Skirtingas vietų skaičius, lanksti kainodara, patogumai – tai, kas padeda pasirūpinti tobulinimosi išvyka greičiau ir sėkmingiau.

Susidomėjote? Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Užpildykite užklausos formą, paskambinkite arba parašykite mums el. laišką. Jums patogiu metu atrinksime tinkamiausią transporto priemonę, sudarysime maršrutą ir aptarsime visas kelionės detales. Pasirūpinkite įmonės išvyka lengvai ir taupiai – keliaukite su TOKS!