Autobusų nuoma +370 698 40881
I-IV 07.00-15.45, V 07.00-14.30

Privatiems renginiams ir vestuvėms

Atraskite save keliaudami!

Atgal

Vienintelis dalykas, kuriuo reikia pasirūpinti Jums, yra gera nuotaika autobuse.

Vestuvės – šventė, kurios metu norisi nustebinti ir pamaloninti visus svečius. Transporto nuoma leidžia pasiekti šį tikslą – smagi šventė gali prasidėti dar pakeliui į santuokos ceremonijos ar vakarinės renginio dalies vietą. Mikroautobusų ar autobusų nuoma vestuvėms iš įmonės TOKS – puikus sprendimas, jeigu:

  • planuojate švęsti su savo artimiausiais draugais arba organizuojate didelį vakarėlį;
  • norite mėgautis buvimu su draugais ir artimaisiais, o ne rūpintis kelionės maršruto sudarymu ar transporto priemonės parkavimu;
  • siekiate, kad transportas vestuvėms ir kitoms svarbioms šventėms būtų ekonomiškas;
  • domina šiuolaikiškas, papildomų patogumų gausus vestuvių transportas ir vairuotojas, užtikrinantis saugumą, punktualumą.

Nuo vaizdingiausio ar trumpiausio maršruto sudarymo iki patogiausios įlaipinimo, išlaipinimo vietos parinkimo – TOKS komanda pasirengusi pasirūpinti visais smagios ir sklandžios kelionės poreikiais.

Šventinę nuotaiką sukurti lengva

TOKS autobusų, mikroautobusų nuoma vestuvėms – praktiškas pasirinkimas. Įvairaus dydžio autobusais galite nugabenti šventės dalyvius į bet kurią norimą vietą Lietuvoje ar užsienyje. Mikroautobusų, autobusų nuoma vestuvėms gali būti lengvai pritaikyta visiems Jūsų lūkesčiams. Jei pageidaujate, galite papuošti transporto priemonę šventine atributika ir pasirūpinti puikia nuotaika kitaip. Mūsų transportas vestuvėms papildytas:

  • garso įranga;
  • mikrofonu;
  • nemokamu bevielio interneto ryšiu (veikiančiu Lietuvos teritorijoje).

Šiuolaikiškas vestuvių transportas pritaikytas ir kitiems poreikiams. Tiek mikroautobusuose, tiek autobusuose suteikiama galimybė individualiai reguliuoti kondicionavimo sistemą. Be to, visose transporto priemonėse įrengta talpi erdvė bagažui: dovanoms, asmeniniams daiktams, gėlėms.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms – populiariausias pasirinkimas. Priklausomai nuo svečių skaičiaus, taip pat galite rinktis ir iki 74 žmonių talpinančius autobusus. Nuomos paslauga galite naudotis tiek kelias valandas, tiek ir ilgiau.

Išnuomotas transportas vestuvėms – pagrindas šventei be rūpesčių

Optimaliai panaudotas biudžetas, komfortas, visų svečių atvykimas į sutartą vietą laiku, saugumas – esminiai privalumai, dėl kurių mikroautobusų ir autobusų nuoma vestuvėms išties verta dėmesio. Turite savitą vestuvių šventės viziją? TOKS komanda pasirengusi aptarti Jūsų idėją ir atrasti geriausius jos įgyvendinimo būdus.

Vestuvių transportas gali būti stilingas, originaliai papuoštas, maksimaliai patogus ir ekonomiškas. Nesvarbu, ar Jūsų kelionė trumpa, tarpmiestinė ar tarptautinė – TOKS suteiks visus poreikius atitinkančias paslaugas. Autobusų ir mikroautobusų nuoma vestuvėms – tai, kas leis susiplanuoti didįjį renginį sklandžiai ir greitai. Susisiekite su mumis patogiausiu būdu ir pasirūpinkite, kad šventės vietą pilnas geriausių įspūdžių pasiektų kiekvienas svečias.