Informacija telefonu +370 698 40881

Darželiams, mokykloms ir universitetams

Esame patikimi nuolatiniai 20-ies švietimo įstaigų partneriai.

Atgal

Transporto nuoma – viena esminių nepamirštamos išvykos dalių

Vieni ryškiausių prisiminimų, kuriuos turime iš darželio, mokyklos ar universiteto laikų, yra kelionės su draugais, mokytojais, dėstytojais. Kelionės vaikams autobusu, kaip ir universiteto išvykos, padeda ne tik suvienyti kartu besimokančius žmones, bet ir drauge pažinti naujus miestus, šalis, dalyvauti projektuose. Šiuos tikslus Lietuvoje ir kitose Europos šalyse mielai padės įgyvendinti TOKS transporto nuomos komanda. Siūlome pasirinkti mikroautobusus arba autobusus, kuriuos vairuos patyrę, paslaugūs mūsų vairuotojai.

Kelionių drauge privalumai

Vieni geriausių būdų ką nors išmokti yra pavyzdys ir praktika. Būtent tuo vadovaudamiesi suteikiame transportą darželinukų, moksleivių ir studentų kelionėms. Tokios išvykos suteikia kelis privalumus:

  • pasikeitus mokymo aplinkai, metodams, lengviau įsisavinti naują informaciją;
  • kartojant jau žinomą informaciją kitoje vietoje, ją lengviau prisiminti, susieti su realiomis gyvenimo situacijomis, o ne teorine informacija;
  • suteikiama galimybė patiems imtis iniciatyvos;
  • gaunama informacija, kurią vėliau mokytojai ar dėstytojai gali priminti per kitas pamokas ir paskaitas, pasinaudoti ja kaip pavyzdžiu;
  • geriau susibendraujama ne tik su bendramoksliais, bet ir mokančiuoju personalu.

Mokomosios ar pramoginės kelionės vaikams autobusu, mikroautobusu – ypatingai patogios, saugios ir smagios. Vykstant į tokias keliones nereikia ieškoti automobilių, sukti galvos dėl vaizdingiausio ar greičiausio maršruto, kuro sąnaudų apskaičiavimo ar įlaipinimo, išlaipinimo vietos parinkimo. Pasirinkę nuomą, sutaupytą laiką ir biudžetą galite skirti svarbesniems ar papildomiems kelionės aspektams: ekskursijų parinkimui ar užsakymui, gido paslaugų paieškai, pažintinių objektų lankymui.

Transporto pasirinkimas – lengvas ir greitas

TOKS autobusai ir mikroautobusai puikiai pritaikyti grupinėms kelionėms. Patikėję transportavimo rūpesčius mūsų komandai, galite mėgautis:

  • ypatingu saugumu. Tiek vaikai, tiek suaugusieji keliautojai apdraudžiami. Be to, kelione rūpinasi patyrę, Lietuvos ir kitų šalių KET nepriekaištingai išmanantys vairuotojai. Mūsų transporto priemonėse įrengta ABS, navigacinė sistema, ASR, kalnų stabdis, tad bet kokiu oru galite drąsiai keliauti ir į mažesnius miestus, ir link kalnų.
  • išskirtiniu patogumu. Kelionės vaikams autobusu ar mikroautobusu – praktiškas pasirinkimas, nes išvykos metu galite naudotis transporto priemonėse įrengtais mikrofonais, vaizdo ir garso sistema. Tai – puikios priemonės praleisti laiką turiningai. Be to, priklausomai nuo transporto priemonės, galima individualiai reguliuoti kondicionierių, naudotis šaldytuvu, nemokamu interneto ryšiu (Lietuvos teritorijoje).

Tam, kad organizuoti kelionę būtų ypač paprasta, siūlome atsižvelgti į šiuos veiksnius:

  • keleivių skaičių – žinant tai, daug lengviau parinkti tinkamą transporto priemonę. Jei tikslaus skaičiaus nežinote, nurodykite apytikslį. Transporto priemonės parinkimu mielai pasirūpins TOKS komanda.
  • kilometražą – pasidomėkite autobuso ar mikroautobuso kuro bako talpa, ypatingai prieš vykdami į ilgą kelionę. Kuo ilgiau važiuosite, tuo labiau pravers didesnės talpos bakas – teks rečiau sustoti degalinėse.

Autobusų, mikroautobusų nuoma suteikia progą parodyti jauniems žmonėms gyvus pavyzdžius, praplėsti žinias ir patirti neišdildomų įspūdžių. Tegul kelionės vaikams autobusu sukelia kuo mažiau rūpesčių: patikėkite jų sprendimą TOKS. Nuo maršruto sudarymo iki išankstinio kainos nurodymo – mielai pasirūpinsime svarbiausiais išvykos aspektais.

Norėdami sužinoti daugiau ar užsakyti paslaugą, užpildykite užklausos formą arba susisiekite su mumis el. paštu, telefonu. Mielai atsakysime į visus klausimus ir patarsime dėl geriausio maršruto ar papildomų paslaugų.