Informacija telefonu +370 620 66068

Koncertams ir festivaliams

Atraskite save keliaudami!

Atgal

TOKS transporto nuoma: pajuskite koncerto dvasią nuo pirmos kelionės minutės

Dažniausios problemos, kylančios besiruošiant į koncertą ar festivalį, yra transporto paieška ir maršruto sudarymas. Juk nė vienas iš draugų nenori būti tuo, kuriam reikės rūpintis vairavimu, transporto priemone, nes laiko mėgautis kelione ir bendrauti dėl to liks mažiau. TOKS komanda mielai pasirūpins visais aspektais – nuo autobuso, mikroautobuso ir įlaipinimo vietos parinkimo iki geriausio maršruto sudarymo.

Mikroautobusai, autobusai yra vienas efektyviausių, ekologiškiausių, saugiausių ir lengviausių būdų pasiekti koncertus ir festivalius. Dėl plataus susisiekimo tinklo TOKS autobusų ar mikroautobusų nuoma su vairuotoju leis aplankyti renginius, vykstančius ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse.

Transporto su vairuotoju nuoma: patogu ir taupu

Kelionė automobiliu neretai klaidingai išskiriama kaip ypač patogi, nebrangi. Tačiau pradėjus skaičiuoti sąnaudas, paaiškėja, kad jos išties nemenkos. Be to, vietos bagažui automobilyje nėra daug. Autobuso ar mikroautobuso nuoma – sprendimas, leidžiantis įveikti ir finansinius, ir komforto rūpesčius.

Pasirinkę nuomotis didesnę transporto priemonę, galite:

  • lengvai įvertinti sąnaudas. Nurodę preliminarią maršruto pradžios ir pabaigos vietą, galėsite numatyti išlaidas, skirtas kurui ir pačiai nuomai;
  • naudotis papildomais privalumais. Atskiras itin talpus bagažo skyrius, individualiai reguliuojamas kondicionierius, garso, DVD įranga, interneto ryšys, mikrofonas gido paslaugoms ar išvykos aptarimui, puikios nuotaikos užtikrinimui – vos keli patogumai, padėsiantys keliauti ypač smagiai ir komfortiškai;
  • mėgautis kelione su visa kompanija. Autobusų ar mikroautobusų nuoma su vairuotoju leidžia pamiršti apie maršruto planavimo, numatyto atvykimo termino laikymosi ar pertraukėlių organizavimo, saugumo užtikrinimo rūpesčius. Patyręs, paslaugus vairuotojas tiesiog būtinas, jei norite, kad kelione džiaugtųsi visi be išimčių;
  • taupyti laiką. TOKS komanda pasirengusi nuo Jūsų pečių nukelti daugybę rūpesčių. Sutaupytą laiką galėsite skirti svarbesnėms kelionės dalims – pavyzdžiui, lagaminų užpildymui.

Autobusas ar mikroautobusas – sumanus pasirinkimas didesnei nei 19 žmonių komandai. Pasirūpinsime ir koncerto ar festivalio dalyvių, savanorių, ir klausytojų poreikiais tam, kad renginys puikiais įspūdžiais džiugintų dar net neprasidėjęs.

Kaip užsakyti paslaugą?

Prieš užsakant transporto priemonės nuomą, patariame apgalvoti kelis svarbiausius komforto ir puikios kainos veiksnius.

  • Keliautojų skaičius. TOKS siūlo pasinaudoti 19 vietų mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Jei bendrakeleivių daugiau, siūlome rinktis autobusą – čia komfortu gali mėgautis nuo 31 iki 74 žmonių.
  • Kuro bako talpa. Jei festivalis ar koncertas vyks kiek toliau, geriau rinktis transporto priemonę, kurios degalų bako talpa didesnė: tokiu atveju nereikės dažnai stoti degalinėse.

Nuomos paslaugą galite užsakyti patogiai ir greitai: užpildę užklausos formą, telefonu ar el. paštu. Susisiekę šiais būdais, galite pasitarti dėl tinkamiausio maršruto, laiko, kelionės trukmės, patogumų, kitų niuansų.

Rūpinkitės tik gera nuotaika, o kelionės rūpesčius palikite mums!