Informacija telefonu +370 698 40881

Kelionės į užsienį

Atraskite save keliaudami!

Atgal

Siūlome aukštos kokybės paslaugas, žinias ir patirtį transporto sektoriuje.

Atraskite „TOKS“ autobusų, mikroautobusų nuomą kelionėms į užsienį! Siekdami užtikrinti saugumą ir komfortiškumą, tolimaisiais maršrutais vežame tik naujausiais ir patogiausiais autobusais, atitinkančiais griežčiausius europinius saugumo, komforto ir ekologijos standartus bei reikalavimus. Įsitikinkite tuo patys ir kartu su mumis atraskite paslaptingus bei įspūdingus pasaulio kampelius!

Nauji, modernūs autobusai pasižymi ypatingomis komforto sąlygomis. Šachmatinė sėdynių išdėstymo tvarka leidžia grožėtis aplinkos vaizdais ne tik prie lango sėdinčiam keleiviui, o visiems autobuse keliaujantiems žmonėms – taip užtikrinamas kelionės malonumas kiekvienam. Kelionės į užsienį komfortiškumą taip pat užtikrins erdvus autobuso salonas, patogios rankinio bagažo lentynos, kondicionavimo sistema, tualetas, didelis bagažo skyrius.

„TOKS“ autobusų, mikroautobusų nuomą kelionėms į užsienį jau spėjo pasinaudoti tūkstančiai keliones dievinančių žmonių. Mūsų ilgametė patirtis leido ištobulinti teikiamų paslaugų kokybę ir suprasti, ko reikia ilgai autobusu keliaujančiam žmogui. Mėgaukitės savo kelione, kuri neprailgs ir bus tokia, apie kokią ir svajojote!

Kelionės – tai puiki vieta ne tik geriau pažinti kitus žmones, kultūras, bet ir atrasti save. Leiskitės į vieną iš savo gyvenimo nuotykių ir pažinkite neatrastus skonius, kvapus bei pasisemkite asmeninio įkvėpimo. Kiekviena išvyka į svečias šalis – tai nauji įspūdžiai ir išgyvenimai. Pabėkite nuo kasdienės rutinos ir pamiršę rūpesčius leiskitės į nerūpestingą, bet patogią kelionę.

Mūsų autobusų, mikroautobusų nuomą kelionėms į užsienį – gerai apgalvotas pasiūlymas. „TOKS“ profesionalūs, patyrę vairuotojai ir autobusuose sumontuotos modernios sistemos pasirūpins, kad Jūsų kelionė užsienyje būtų saugi ir įsimintina. Tad, ko laukiate? Jums beliko tik suplanuoti datą, kelionės maršrutą ir, žinoma, pakviesti draugus ar kolegas leistis į nepamirštamą nuotykį kartu!

Malonios ir jaukios kelionės į užsienį su TOKS! Susisiekite su mumis jau dabar!