Informacija telefonu +370 698 40881

Kelionėms Lietuvoje

Autobusai kiekvienam grupės dydžiui.

Atgal

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų komfortiška kelione Lietuvoje!

Ruošiatės į trumpą kelionę Lietuvoje, dienos kelionę ar keleto dienų kelionę? Lankysite didmiestį, miestelį ar kaimo vietovę? Mes parinksime optimalų transportą, atitinkantį Jūsų grupės dydį ir poreikius. „TOKS“ siūloma autobusų ir mikroautobusų nuoma kelionėms Lietuvoje yra patogus ir saugus būdas keliauti, tad, jei reikia transporto, kreipkitės į mus!

Važiuojant autobusu galėsite efektyviai išnaudoti kelionės laiką – dainuoti kartu, žaisti žaidimus, geriau susipažinti su bendrakeleiviais. Mūsų autobusai yra pritaikyti komfortiškai ir patikimai kelionei, tad Jums tik tereikia išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį autobusą ar mikroautobusą, o keleivių pristatymu į pageidautiną vietą pasirūpins profesionalūs mūsų vairuotojai.

Jei dalyvauti išvykoje planuoja nedidelė grupė žmonių, siūlome rinktis mūsų mikroautobusą, turintį 19 sėdimų vietų. Jeigu Jums reikalinga erdvesnė transporto priemonė, tuomet galime pasiūlyti autobusus, kurie talpina nuo 30 iki 74 žmonių.

„TOKS“ autobusų ir mikroautobusų nuoma kelionėms Lietuvoje – tai puikus sprendimas mokyklos ekskursijoms, kelionėms į parodas, apsilankymams stovyklavietėse. Pateikite savo užklausą ir mes pateiksime Jūsų reikalavimus atitinkantį pasiūlymą. Ilgametė patirtis ir profesionalūs vairuotojai užtikrins, kad greitai ir tiksliai pasieksite savo kelionės tikslą.

Visuose mūsų autobusuose galite naudotis nemokamu bevieliu internetu: skaitykite naujienas, žaiskite žaidimus, žiūrėkite filmus ar klausykitės dainų. Taip pat, nepaisant autobuso dydžio, visuose jų turime mikrofonus, kuriais galėsite skelbti informaciją ar tiesiog pakeliui pasakoti, kur vykstate ir ką ten žadate aplankyti.

Norėdami pasinaudoti autobusų ir mikroautobusų nuoma kelionėms Lietuvoje, pirmiausia, sugalvokite, kur keliaujate ir koks Jūsų maršruto planas. Tai atlikę, susisiekite su mumis ir pasinaudokite mūsų sukaupta patirtimi: išrinksime Jums geriausią pasiūlymą už konkurencingai žemą kainą.

Keliaukite patogiai su „TOKS“ – atraskime Lietuvą drauge!