Autobusų nuoma +370 698 40881
I-IV 07.00-15.45, V 07.00-14.30

Įmonių renginiams

Atraskite save keliaudami!

Atgal

Autobuso nuoma – sprendimas sklandžiam Jūsų įmonės renginiui

Įmonės renginiai privalo būti ne tik įdomūs, turiningi, naudingi, bet ir sklandūs, atitinkantys visus dalyvių komforto lūkesčius. Tokį tikslą galite lengviau pasiekti pasinaudoję TOKS mikroautobuso ar autobuso nuoma su vairuotoju. Nesvarbu, kokio įmonės renginio laukiate: vasaros, Kalėdų ar gimtadienio vakarėlio, konferencijos, seminaro ar kitos progos – TOKS komanda mielai suplanuos kelionę, o Jūs galėsite sutelkti dėmesį į prioritetines užduotis.

Kodėl verta nuomotis transportą renginiams?

Mikroautobusų, autobusų nuomos privalumais šiandien įsitikina vis daugiau bendrovių. Rinktis tokią paslaugą tikslinga, nes:

 • galite garantuoti visų dalyvių saugumą. TOKS transporto priemones vairuoja tik patyrę, techninius valdymo niuansus ir kelių eismo taisykles nepriekaištingai išmanantys vairuotojai. Be to, apdraudžiamas kiekvienas mūsų keleivis;
 • galite būti tikri, kad visi renginio dalyviai vietą pasieks laiku, nevėluos;
 • komandos nariai kelionės metu gali daugiau pabendrauti, stiprinti ryšius arba atlikti dalį parengiamųjų darbų;
 • renginiui vykstant keliose vietose (pavyzdžiui, oficiali dalis vienoje vietoje, o neoficiali – kitoje), daug patogiau suorganizuoti visų dalyvių atvykimą laiku;
 • autobuso nuoma su vairuotoju yra ekonomiškesnė. Važiuoti taip pigiau nei keliomis mašinomis;
 • nereikia rūpintis transporto priemonės parkavimu ir stovėjimo aikštelių paieškomis;
 • galite nevaržomai grožėtis kraštovaizdžiu – maršrutu jau būna pasirūpinta;
 • kelionė yra komfortiška ir patogi. Transporto priemonėse įrengti būtiniausi patogumai, galite užsisakyti ir autobusą su mini šaldytuvu, DVD, garso įranga, mikrofonu.

Šiuolaikiški mikroautobusai ir autobusai puikiai pritaikyti skirtingiems įmonių poreikiams. Jais galite keliauti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Be to, transporto priemonę galite išsinuomoti ir kelioms valandoms, ir kelioms dienoms.

Autobuso nuoma su vairuotoju: kaip pasirinkti?

TOKS komanda pasiruošusi parinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią transporto priemonę. Prieš užsakant paslaugą naudinga įvertinti:

 • kiek asmenų ketina vykti į renginį. Jei nesate tikri dėl galutinio dalyvių skaičiaus, geriausia rinktis kiek didesnį autobusą;
 • pageidaujamus patogumus. Patogiai valdoma kondicionavimo sistema, belaidis interneto ryšys, vaizdo peržiūros sistema – vos keli privalumai, kuriais pasižymi TOKS transporto priemonės. Įvardykite lūkesčius, o mes pasistengsime juos įgyvendinti;
 • kelionės kryptį ir trukmę. Galime sudaryti Jūsų poreikius atitinkantį – greičiausią, ekonomiškiausią ar vaizdingiausią maršrutą Lietuvoje ar užsienyje. Preliminarus kelionės laikotarpis pravers atrenkant ir rezervuojant laisvą transporto priemonę.

Autobuso nuoma su vairuotoju – tai pasirinkimas, leidžiantis sutaupyti laiko ir pasirūpinti išskirtiniais renginio dalyvių įspūdžiais. TOKS nuosekliai rūpinasi, kad Jums paskirta transporto priemonė būtų maksimaliai patogi, saugi, o dalyviai į renginį atvyktų griežtai sutartu metu.

Susidomėjote? Užpildykite užklausos formą, ir netrukus sulauksite patrauklaus TOKS konsultanto parengto pasiūlymo. Turite klausimų? Susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu. Mielai atsakysime į visus klausimus ir padėsime pasirinkti paslaugą, kuri džiugins geriausiais įspūdžiais visus renginio dalyvius.