Informacija telefonu +370 620 66068

Ekskursijoms

Leisk mums padaryti Jūsų ekskursiją ypatinga!

Atgal

Leiskit mums padaryti Jūsų ekskursiją ypatinga!

Mūsų autobusų ir mikroautobusų nuoma ekskursijoms – tai patogios Jūsų kelionės garantas! Nesvarbu, kur esate ar kur norite keliauti, mūsų autobusai yra modernūs ir tinkami Jūsų ekskursijai. Ieškote autobuso sportinei veiklai, koncertui, festivaliui ar mugei, miesto kelionei, pramogų parkui ar bet kokiai kitai išvykai? Rinkitės iš mūsų autobusų ir leiskitės į nuotykių pilną kelionę!

Pasirinkę vieną iš mūsų transporto priemonių, galėsite naudotis jose esančiais privalumais. Jei keliaujate šiltuoju sezonu, neperkaisti padės kondicionieriai: jie atgaivins ir leis jaustis komfortiškai visos kelionės metu. Nenuobodžiaukite ir Lietuvos teritorijoje naudokitės autobusuose veikiančiu bevieliu interneto ryšiu. Be to, tam, kad kelionė neprailgtų, pasiūlysime pasinaudoti DVD vaizdo aparatūra, o prireikus – ir elektros lizdais.

Mūsų autobusuose yra tualetai, galima naudotis mikrofonu ir šaldytuvu (tai ypač naudinga ilgų kelionių metu). Tam, kad išvyka būtų kiek įmanoma patogesnė, autobusuose įmontuotos ABS ir ASR sistemos bei kalnų stabdis.

Jei nusprendėte pasirinkti mūsų autobusų ir mikroautobusų nuomą ekskursijoms, pasiūlysime Jums malonų aptarnavimo servisą. Jūsų grupė bus vieno iš mūsų gerai apmokytų ir kvalifikuotų vairuotojų rankose, kuris pasirūpins saugiu vairavimu bei dėmesiu kiekvienam keleiviui. Mūsų autobusuose veikia modernios apsaugos sistemos padedančios užtikrinti keleivių ir bagažo saugumą, todėl galite būti ramūs, kad sėkmingai pasieksite savo kelionės tikslą!

Vykite į nuotykius, o kelionės rūpesčius palikite mums!