Informacija telefonu +370 620 66068

Valstybiniams renginiams

Atraskite save keliaudami!

Atgal

Kviečiame švęsti valstybines šventes su laisvę mylinčiais žmonėmis.

Autobusų, mikroautobusų nuoma valstybiniams renginiams – tai pasirinkimas, leidžiantis pajusti vienybę su visais, ir atšvęsti prasmingas mūsų valstybės dienas kartu.

Vasario 16 – oji, Kovo 11 – oji, Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, Joninės ar Žolinės – kiekvienai valstybinės reikšmės dienai mes turime Jums ką pasiūlyti. Rinkitės iš didelio mūsų autobusų asortimento ir pritaikykite savo reikmėms vieną iš „TOKS“ siūlomų transporto priemonių.

Mūsų autobusų parke turime ne tik mažesnių 19 vietų mikroautobusų, bet ir vidutinio, didelio ar labai didelio dydžio autobusų. Patogūs, kelionėms pritaikyti autobusai leis komfortiškai nuvykti nuo vieno taško iki kito. Jauskitės saugūs keliaudami su patyrusiais ir ilgametę patirtį turinčiais vairuotojais.

Mūsų autobusų, mikroautobusų nuoma valstybiniams renginiams jau ne vienerius metus naudojasi įvairūs orkestrai, šokių kolektyvai, mokiniai, darbo kolektyvai. Taip pat tai naudinga, kai renkamos žmonių grupės nuvykti ten, kur valstybinės reikšmės šventės minimos išskirtinai, dideliu mastu ar kitame Lietuvos krašte negu jie gyvena ar dirba.

Jei kelionė nuo vieno miesto iki kito nusimato tolimesnė, tuomet siūlome Jums viso kelio metu naudotis nemokamu bevieliu internetu. Visuose mūsų autobusuose Lietuvos teritorijoje veikia nemokamas WI-FI ryšys. Didesniuose autobusuose įrengti tualetai, elektros lizdai. Pajuskite maksimalų komfortą keliaudami su mūsų atnaujintais autobusais, kuriuose ne tik sukuriama pakankama erdvė kojoms, bet ir yra įmontuotos patogios sėdynės.

Pasinerkite į nuotykį ir kartu su kitais žmonėmis vykite paminėti valstybinių švenčių visi kartu. „TOKS“ autobusų, mikroautobusų nuoma valstybiniams renginiams galite pasinaudoti itin paprastai: užpildykite internetinę paraišką su kriterijais ir savo pastebėjimais. Tuomet, mes pateiksime geriausią konkurencingos kainos ir Jūsų reikalavimus atitinkantį pasiūlymą.

Gražiausias ir prasmingiausias valstybės dienas paminėkime kartu pajusdami stiprybę ir vienybę, dalindamiesi džiaugsmu ir šventine nuotaika.

Mes mielai Jums padėsime išnuomodami autobusus atitinkančius kiekvienos grupės dydį ir suorganizuosime kelionę į pasirinktą miestą. Valstybinių švenčių metu įgyvendinkime Jūsų kelionės planus kartu!