Informacija telefonu +370 620 66068

Įmonių renginiams

Atraskite save keliaudami!

Atgal

Pasinaudokite mūsų patirtimi ir sklandžiu organizavimu, kad dar labiau suvienytumėte savo žmones ir sustiprintumėte įmonės ryšius!

Nesvarbu, koks įmonės renginys laukia: vasaros ar Kalėdų vakarėlis, bet kokio pobūdžio konferencijos, seminarai, ar kita šventė, mes maloniai suplanuosime Jūsų kelionę, o Jūs galėsite sutelkti dėmesį į prioritetines užduotis.

Keliausite su visais įmonės, departamento ar skyriaus nariais, o autobusą parinksime pagal Jūsų grupės dydį.

Esate įmonė, kuri reguliariai organizuoja renginius savo darbuotojams ar verslo partneriams? Šių renginių metu turite pasirūpinti ne tik vieta, programa, bet ir dalyvių transportu? Juk jei renginys vyksta kiek atokiau, norisi, kad niekas nevėluotų ir nepasiklystų. Tad išvenkite nesklandumų: pasirinkite autobusų ir mikroautobusų nuomą įmonių renginiams.

Kodėl verta nuomoti transportą renginiams?

Jei vis dar svarstote, ar verta nuomotis autobusą ar mikroautobusą, pateikiame kelis argumentus:

  • būsite tikri, kad visi renginio dalyviai vietą pasieks laiku, nevėluos;
  • galėsite užtikrinti visų dalyvių saugumą važiuojant;
  • kelionės metu kolegos galės daugiau pabendrauti, stiprės komandos ryšys;
  • jei įmonės renginys turi kelias vietas (pavyzdžiui, oficiali dalis vienoje vietoje, o neoficiali – kitoje), bus daug patogiau suorganizuoti visų kolegų dalyvavimą, jei bus pasirūpinta transportu.

Visa tai lengva užtikrinti su autobusų nuoma įmonių renginiams.

Autobuso pasirinkimas

„TOKS“ turi platų autobusų pasirinkimą, pritaikytą kiekvienos įmonės poreikiams. Rinkdamiesi reikiamą transporto priemonę, atsižvelkite į šiuos veiksnius:

  • kiek asmenų ketina vykti į renginį. Žinodami tikslų asmenų skaičių, galėsite geriausiai parinkti autobusą pagal keleivių skaičių. Ieškokite tokio, kuris tiksliai atitinka skaičių. Jei nesate tikri dėl galutinio skaičiaus, geriausia imti kiek didesnį, kad visi kolegos turėtų pakankamai vietos;
  • pageidaujamus patogumus: šiomis dienomis autobusai turi ne tik kondicionierių, bet ir mikrofoną, nemokamą internetą, tad iš karto galėsite dalintis kelionės į renginį akimirkomis.

Norite į renginį atvykti patogiai? Tuomet rinkitės „TOKS“ autobusų ir mikroautobusų nuomą įmonių renginiams. Padėsime užtikrinti patogų ir laiku atvykstantį transportą: Jums beliks pasirūpinti tik renginiu!