Informacija telefonu +370 620 66068

Susitikimams ir konferencijoms

Atraskite save keliaudami!

Atgal

Siūlome aukštos kokybės paslaugas, žinias ir patirtį transporto ir turizmo sektoriuje.

Galime pervežti įvairų žmonių skaičių susitikimui, renginiui, konferencijoms ar parodoms. Mes užtikriname paslaugas atitinkančias Jūsų verslo poreikius.

Susitikimai ir konferencijos – svarbi įmonės gyvenimo dalis. Juk būtent susitikus su verslo partneriais ar išklausius rinkos lyderių seminarų, galite žinoti, kaip versle sėkmingai judėti į priekį. Į tokius renginius paprastai organizacijos siunčia nemažai savo specialistų, siekdamos sudaryti sąlygas jų profesinių žinių tobulinimui, plėtimui. Kai iš komandos į tokio tipo renginius planuoja vykti nemaža žmonių grupė, naudinga yra „TOKS“ autobusų ir mikroautobusų nuoma susitikimas ir konferencijoms.

Susitikimų ir konferencijų nauda

Rekomenduojame darbuotojams reguliariai vykti į konferencijas ar susitikimus. Šie renginiai turi daug privalumų:

  • darbuotojai reprezentuoja įmonę, todėl jaučiasi svarbesni, savotiški įmonės ambasadoriai, dėl ko stiprėja ryšys su kolektyvu ir pačiu verslu;
  • konferencijose ar susitikimuose šie darbuotojai gali daugiau sužinoti apie verslo specifiką, gilinti savo žinias, o jausdamiesi dėkingi savo įmonei – ir sugalvoti naujų verslo kelių kompanijai, padėti jai vykdyti savo misiją ir siekti pelno;
  • važiuojantys kartu kolegos geriau susibendrauja ir tampa tikra komanda.

Kelionę dar labiau palengvina autobusų ir mikroautobusų nuoma susitikimas ir konferencijoms.

Nuomos nauda

Kodėl verta rinktis autobusų nuomą? Į įvairius susitikimus vykstant dideliui skaičiui delegatų, tampa itin sudėtinga organizuoti transportą. Susiduriama su tokiais klausimais kaip:

  • kuris asmuo vairuos?
  • ar įmonė padengs kuro sąnaudas?
  • ar bus kur pasistatyti automobilį?
  • kaip dėl stovėjimo aikštelės mokesčio?

Norint išvengti visų šių klausimų, galima pasinaudoti mikroautobusų ar autobusų nuoma. Jums tereikia išsirinkti geriausiai tinkantį modelį. Tai paprasta!

„TOKS“ turi įvairių dydžių autobusus. Tai reiškia, kad transporto priemonę galite pasirinkti ne tik pagal keleivių skaičių, bet ir pagal kuro bako talpą, turimus patogumus, pavyzdžiui, kondicionierių ar nemokamą internetą.

Pasirinkite autobusų ir mikroautobusų nuomą susitikimas ir konferencijoms iš „TOKS“. Leiskite savo kolegoms į renginius nuvykti patogiai ir pasirūpinkite tinkamu įmonės reprezentavimu.

Susisiekite su mumis – aptarsime Jūsų kelionės autobusu detales!