Informacija telefonu +370 620 66068

Privatiems renginiams ir vestuvėms

Atraskite save keliaudami!

Atgal

Vienintelis dalykas, kuriuo reikia pasirūpinti Jums, yra gera nuotaika autobuse.

Norite švęsti su savo artimiausiais draugais, organizuojate didelį vakarėlį, reikalinga autobusų nuoma vestuvėms? Turite ypatingą renginį ar norite surinkti draugus bei kartu ieškoti naujų miestų, vietovių ir nuotykių? Mes turime autobusą visiems Jūsų norams!

„TOKS“ autobusų, mikroautobusų nuoma privatiems renginiams – štai ko Jūs ieškote! Įvairaus dydžio autobusai gali nuvežti Jus į norimas vietas ir paversti Jūsų šventę įsimintina ir gražia. Norite, kad autobusas išsiskirtų kelyje? Papuoškite jį norima atributika ir dar labiau sukurkite bei pajuskite šventinę nuotaiką. Leiskite savo norimą muziką autobuse ir pradėkite kurti savo šventės prisiminimus.

Ar esate susidūrę su situacija, kai norisi atšvęsti ypatingą progą netradiciškai ir visiems kartu nuvykti į vakarėlio vietą, tačiau važiuoti automobiliu tampa ne tik neišmintinga, bet ir nepatogu? Tai klasikinė situacija, kodėl neretai kai kurie svečiai išvis atsisako dalyvauti. Pamirškite šį rūpestį ir pasinaudokite mūsų autobusų, mikroautobusų nuomą privatiems renginiams.

Vestuvės – tai ne tik džiaugsmas, bet ir diena, kai patiriama daug rūpesčių, kuriai reikia ruoštis itin atsakingai ir kruopščiai. Tegul „TOKS“ autobusų nuoma vestuvėms nuima bent vieną rūpestį nuo Jūsų pečių. Rinkitės iš skirtingo dydžio autobusų asortimento ir sukurkite šventę ne tik sau, bet ir susirinkusiems svečiams.

Jūsų vestuvės yra viena iš svarbiausių Jūsų gyvenimo dienų, todėl leiskite transportu pasirūpinti mums. TOKS parinks tinkamiausią transporto priemonę, kad visi Jūsų šeimos nariai, draugai ir pažįstami atsipalaiduotų ir pradėtų džiaugtis vestuvėmis jau nuo kelionės pradžios. Papildomas privalumas, kurį siūlome – erdvus bagažo skyrius, kur galės būti laikomos didžiulės vestuvių dovanos bei gėlės.

Posakiu „kuo daugiau, tuo smagiau“ spėjo įsitikinti ir mūsų klientai, kurie pasirinko „TOKS“ autobusų, mikroautobusų nuomą privatiems renginiams. Išbandykite šią paslaugą ir Jūs bei atraskite, kokios linksmos ir nuotykių pilnos gali būti kelionės autobusu švenčių metu!