Informacija telefonu +370 620 66068

Oro uosto pervežimams

Atraskite save keliaudami!

Atgal

Privatūs pervežimai iš ar į oro uostą – mūsų rūpestis.

Pasirenkite kelionei, o į oro uostą pervešime mes. Poilsį prieš skrydį užtikrins erdvus salonas, itin patogios sėdynės, kondicionavimo sistema, nemokamas internetas, elektros lizdai. Važiuodami su mumis sutaupysite automobilio stovėjimo mokestį. O visas Jūsų bagažas tikrai tilps, nes „TOKS“ autobusuose įrengtas didelis bagažo skyrius su lentynomis.

Atvykstantys delegatai iš kitos šalies turi būti priimami šiltai. Natūralu, kad į tai įeina ne tik pasveikinimas, sutikimas, bet ir transportas. Norisi, kad jie patogiai nuvyktų į tam tikras vietas, o savo viešbutį po sunkios ar ilgos kelionės pasiektų kaip įmanoma greičiau. Autobusų nuoma itin naudinga ir jei kartu su draugais vykstate į užsienį: „TOKS“ siūlo pasinaudoti autobusų ir mikroautobusų nuoma oro uosto pervežimams.

Pervežimo nauda

Jei delegatai ar kelionės dalyviai yra tik keli, jiems galima iškviesti taksi arba nuvežti nuosavu automobiliu. Tačiau, kaip elgtis tuomet, kai jų yra dešimt ar daugiau? Juk neieškosite kolegų su automobiliais, kurie galėtų padėti, tuo labiau, jei patys vykstate į kelionę, atsiranda papildomi rūpesčiai: kur palikti automobilį, stovėjimo aikštelės sąnaudos.

Todėl patogiau pasinaudoti pervežimu autobusais ar mikroautobusais. Ši paslauga naudinga tuo, kad:

  • nereikia rūpintis transporto saugojimo vieta;
  • galite parodyti atvykusiems delegatams, kad rūpinatės jų patogumu;
  • jei vyks nukreipiamasis skrydis, lengvai pasieksite kitą oro uostą;
  • patogu, net jei oro uostas tame pačiame mieste – juk dažnai jis būna užmiestyje, į kurį sunku patekti, ypač didelėms žmonių grupėms.

Tad autobusų ir mikroautobusų nuoma oro uosto pervežimams naudinga: galite pasirinkti norimą transportą ir rūpintis tik savo bagažu.

Autobuso ar mikroautobuso pasirinkimas

„TOKS“ siūlo skirtingo dydžio transporto priemones. Jos yra pritaikytos pagal keleivių skaičių. Pavyzdžiui, jei iki ar iš oro uosto vyksta iki 19 asmenų, tuomet geriausia yra rinktis mikroautobusą, jei daugiau – reikės autobuso.

Šių yra ne vienas mūsų asortimente. Geriausia autobusą pasirinkti pagal būsimųjų keleivių skaičių, kad visos vietos būtų užpildytos. Taip pat atsižvelkite į patogumus: kiekviename autobuse yra ir kondicionierius, ir nemokamas internetas.

Jei kelionė iki oro uosto bus ilgesnė, pasinaudokite mikrofonu ir pažaiskite kelis žaidimus arba pažiūrėkite vaizdo įrašus naudodamiesi vaizdo įrašų grotuvu.

„TOKS“ rūpinasi, kad Jūs neturėtumėte rūpesčių su transportu. Todėl ir rekomenduojame naudotis autobusų ir mikroautobusų nuoma oro uosto pervežimams – reikės pagalvoti tik apie bagažą ir pasą.