Informacija telefonu +370 620 66068

Mokykloms ir Universitetams

Esame patikimi universitetų, kolegijų ir kitų švietimo įstaigų partneriai.

Atgal

Užtikriname ekonomiškiausią ir efektyviausią autobusų transporto paslaugą Jūsų akademinėms kelionėms.

Mes turime įvairių dydžių autobusų kelionėms Lietuvoje ir Europoje ir galime padėti suorganizuoti kelionę pasirinkta kryptimi. „TOKS“ turi patirties rengiant individualias keliones mokykloms ir universitetams, mažoms ar didelėms grupėms.

Turbūt vieni iš ryškiausių prisiminimų, kuriuos turime iš mokyklos ar universiteto laikų, yra kelionės kartu su mokslo draugais, dėstytojais, mokyklos bendruomene. Šios kelionės ne tik padeda suvienyti žmones, besimokančius kartu, bet ir drauge pažinti naujus miestus, šalis ar projektus. „TOKS“ prisideda prie tokių prisiminimų kūrimo siūlydamas autobusų, mikroautobusų nuomą mokykloms ir universitetams.

Kelionių drauge privalumai

Vienas geriausių būdų ką nors išmokyti yra gyvas pavyzdys ar praktika. Būtent tuo vadovaudamiesi ir suteikiame transportą moksleivių ir studentų kelionėms. Tokios išvykos suteikia net kelis privalumus:

  • pasikeitus mokymo stiliui (ne klasėje ar auditorijoje), moksleiviams ar studentams lengviau įsisavinti naują informaciją;
  • kartojant jau žinomą informaciją kitoje vietoje šalia gyvo pavyzdžio, ją lengviau prisiminti, susieti su realiu gyvenimu, o ne teorine informacija;
  • suteikiama galimybė patiems imantis iniciatyvos;
  • gaunama informacija, kurią vėliau mokytojai ar dėstytojai gali priminti per kitas pamokas ir paskaitas bei pasinaudoti ja kaip pavyzdžiu;
  • geriau susibendraujama ne tik su kitais studentais ar moksleiviais, bet ir mokančiuoju personalu.

Vykstant į tokias keliones mokytojams ar dėstytojams nereikės ieškoti automobilių, nes „TOKS“ siūlo išeitį: autobusų, mikroautobusų nuomą mokykloms ir universitetams.

Lieka tik transporto pasirinkimas

„TOKS“ siūlo įvairius autobusus ir mikroautobusus, kurie pritaikyti grupinėms kelionėms. Prieš išvyką siūlome atsižvelgti į šiuos veiksnius:

  • moksleivių ar studentų skaičių – pagal tai yra daug lengviau parinkti atitinkamą transporto priemonę. Stenkitės pasirinkti tą autobusą ar mikroautobusą, kurio vietų skaičius geriausiai atitinka keleivių skaičių.
  • kelionės kilometražą – patikrinkite autobusų kuro talpą litrais, ypač prieš vykdami į ilgą kelionę. Kuo ilgiau važiuosite, tuo geriau, kad talpa būtų didesnė, nes reikės mažiau stoti degalinėse.

Autobusų, mikroautobusų nuoma mokykloms ir universitetams suteikia progą parodyti jauniems žmonėms gyvus pavyzdžius, iš kurių vėliau jie mokysis. Važiuokite į kelionę patogiai su „TOKS“! Mes siekiame, kad Jūsų kelionė būtų ekonomiška, įdomi ir linksma.

Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mumis. Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!