Informacija telefonu +370 620 66068

Koncertams ir festivaliams

Atraskite save keliaudami!

Atgal

Pajusk koncerto dvasią jau nuo pirmos kelionės minutės keliaudamas su bendraminčiais kartu ir dainuodamas mėgstamo atlikėjo dainas.

Autobusai yra vienas iš efektyviausių, ekologiškiausių, saugiausių ir lengviausių būdų pasiekti koncertus ir festivalius. Mūsų platus susisiekimo tinklas leis aplankyti renginius, vykstančius ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir mažuosiuose miesteliuose, bet ir Europos šalyse. Mes galime organizuoti logistiką ir planuoti bet kokį didelį ar mažą koncerto bei festivalio lankymą.

Turite bilietus į ilgai lauktą koncertą? Suplanavote su draugais vykti į festivalį? Dažniausia problema tokiems renginiams – transportas. Nė vienas iš draugų nenori būti tas, kuriam reikės rūpintis vairavimu, transporto priemone, nes reikės rūpintis kelione ir laiko bendrauti su draugais dėl to liks mažiau. „TOKS“ siūlo išeitį – tai autobusų ir mikroautobusų nuoma koncertams ir festivaliams.

Užtikrintas patogumas

Galbūt iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad važiuoti į koncertą ar festivalį savo automobiliu yra daug patogiau. Tačiau pradėję skaičiuoti sąnaudas, rinkdami vairuotoją, surasite nemažai trūkumų. Vieni dažniausių yra didelės kuro sąnaudos, ypač jei važiuojama keliais automobiliais, taip pat prisideda vieta bagažui: turite itin apriboti vežamų daiktų kiekį. O kur dar tai, kad keli iš Jūsų draugų negalės visiškai mėgautis kelione, nes turės visuomet žiūrėti į kelią?

Visas šias problemas išsprendžia autobusų ir mikroautobusų nuoma koncertams ir festivaliams. Pasirinkę norimą autobusą ar mikroautobusą Jūs:

  • gaunate visus patogumus, nes „TOKS“ transportas turi ir kondicionierių, ir mikrofoną, o didesni autobusai ir nemokamą internetą, kad galėtumėte nuotraukomis iš karto pasidalinti su draugais;
  • galite lengviau apskaičiuoti kuro sąnaudas;
  • galite pasirinkti autobusų nuomą su vairuotoju;
  • turėsite daug vietos bagažui: galėsite nesijaudinti dėl mažos bagažinės ir įsidėti tiek daiktų, kiek Jums reikia.

Norėdami patogios kelionės būtinai pasirinkite autobusą ar mikroautobusą pagal asmenų kiekį, kuris vyks kartu. Geriausia ieškoti tokios transporto priemonės, kurios turimas vietų skaičius tik nedaug skirtųsi nuo Jūsų kelionės draugų skaičiaus.

Taip pat pasitikrinkite, kokios yra autobusų kuro talpos. Jei festivalis ar koncertas yra kiek toliau, geriau rinktis autobusą, kurio degalų talpa didesnė: taip nereikės dažnai stoti degalinėse.

Autobusų ir mikroautobusų nuoma koncertams ir festivaliams užtikrina, kad šiuos renginius galėsite pasiekti patogiai. Pasirūpinus transportu, viskas, kas Jums lieka apgalvoti, yra tai, kokius daiktus paimsite ar ką rengsitės. Rūpinkitės tik gera nuotaika, o kelionės rūpesčius palikite mums!